po prostu bezpiecznie i ekologicznie
Często czytane:
Obserwuj mnie
Facebooktwitterlinkedinrss

1% podatku – odpisz

Facebooktwitterlinkedinrss

Gdy składamy deklarację podatkową to zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z tego że 1% podatku wolno przeznaczyć na szczytne cele. W internecie ciągle spostrzegamy takie wołania, mimo to zapominamy pod czas wypełnienia PITa o możliwości przekazania cząstki na różne fundacje. Zwykle ten mały jeden procent podatku powoduje, że na buziach chorych ludzi pojawia się uśmiech. Ten 1% podatku to część podatku który powinien pójść do budżetu państwa, a nie do naszego banku, więc nie jest on częścią zwrotu podatku, podarujmy go więc na cel, który uznamy za szlachetny. W większości przypadków są to sumy mniej więcej 15zł, nie są to znaczne sumy.

Jednak gdy kilkaset ludzi dobrej woli przekaże ten jeden podatku na ten sam cel to zebrana kwota znacząco się powiększa. Niechętnie proszę o pomoc, jestem osobą która bez wsparcia finansowego nie jest w stanie walczyć z chorobą. Każde koszty opłacają moi rodzice, wspomagają mnie. Jest im nie łatwo podołać podstawowym potrzebom codziennej rehabilitacji. Jak żyć, funkcjonować w społeczeństwie jak przeciętni ludzie, wykonywać pracę, często się zastanawiam. Dzięki rehabilitacji mam tego namiastkę, bardzo bym chciał pracować, ale nie mam możliwości tego wykonywać. Kieruje się do Was z prośbą o przeznaczenie dla mnie jednego procenta podatku który wspomoże mnie w ćwiczeniach. Zawsze bardzo wiele spotykam przyjaznych ludzi, którzy otwarcie mi pomagają co powoduje, że mam nadzieje na lepsze jutro. Całkiem możliwe, że nie wyzdrowieje zupełnie, ale będę miał lepsze życie.

Aktualnie trzydziestu kilku letnim mężczyzną, od drugiej doby życia choruję na mózgowe porażenie dziecięce i się z chorobą. Niemniej jednak wiem jak być silnym i starać się o indywidualne życie życie i zdrowie, bez nakładu finansowego nie jest to takie proste. Żeby nie pogłębiać schorzenia jest mi potrzebna stała rehabilitacja z rehabilitantami, jest to konieczne. Stworzyłem swoją stronę WWW, od jakiegoś czasu utrwalam na niej swoją historię, co jakiś czas dodaję na nią nową historię. Na tej stronie napisałem informacje na temat co trzeba zrobić, żeby dać mi jeden procent podatku. Staram się pomagać innym ludziom, głownie okienka na świat na forach dyskusyjnych. Mimo iż Internetowy świat jest miejscem, gdzie czuję się na równi z innymi to jednak potrzeba bycia całkiem zdrowym jest bardzo ogromne. W związku z tym zwracam się o pomoc, o podarowanie 1% podatku na moje leczenie i rehabilitację. Drodzy Internauci, zapraszam na moją stronę, jeśli chcecie wiedzieć jak przesłać mi 1% podatku to wszelkie potrzebne informacje znajdziecie tam szczegółowo zaprezentowane.

(czytano 6 razy, 1 dziennie czytano)
Facebooktwitterlinkedinmail
Chcesz wiecej?- :  Opóźniona mowa