po prostu bezpiecznie i ekologicznie
Często czytane:
Obserwuj mnie
Facebooktwitterlinkedinrss

Ostropest prowitalny ratunkiem dla wątroby

Facebooktwitterlinkedinrss

Styl życia, który prowadzimy w dzisiejszych czasach niewątpliwie wpływa na nasze zdrowie. Objadanie się tłustym jedzeniem, stres i nadużywanie leków mogą prowadzić do poważnych uszczerbków w zdrowiu. Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, które mają temu zapobiegać.

ostropest na wątrobę
Ostropest prowitalny jest to odpowiednia mieszanka nasion, które wspomagają nasze zdrowie i poprawiają samopoczucie. Jej głównym zadaniem jest regeneracja komórek wątroby, która może być zniszczona np. na skutek nadużywania alkoholu. Sugerowana dzienna dawka to około 14g, przyjmowana z wodą lub innymi produktami (jogurtem, koktajlem warzywno-owocowym lub zupą).

Również jeśli cierpimy na tzw. stłuszczenie wątroby, ostropest prowitalny powinien nam pomóc. Tłuszcz odkładający się w hepatocytach może przysporzyć wielu dolegliwości, nie tylko osobom, które piją alkohol, ale także tym otyłym. Powinniśmy sprawdzić, czy nie cierpimy na tę chorobę. Zwykle przebiega bezobjawowo jednak niekiedy wpływa na nasze samopoczucie, powoduje osłabienie i zmęczenie. Warto więc zaopatrzyć się w suplement diety, który może to w jakiś sposób powstrzymać.
Dzięki formie nasion, ostropest jest łatwo przyswajalny – dużo łatwiej niż suplementy w tabletkach dostępne w aptekach.

(czytano 18 razy, 1 dziennie czytano)
Facebooktwitterlinkedinmail
Chcesz wiecej?- :  Randka w każdym wieku