po prostu bezpiecznie i ekologicznie
Często czytane:
Obserwuj mnie
Facebooktwitterlinkedinrss

Sekret udanych wakacji

Facebooktwitterlinkedinrss

 

Aktywny tryb życia zaraża coraz więcej ludzi. To samo dotyczy spędzania wakacji. Amatorów leżenia plackiem na plaży nadal nie brakuje, ale można ten czas spędzić inaczej. Z korzyścią dla własnego zdrowia i gwarantowaną przyjemnością.

Cichy zakątek

Wybierając się na wypoczynek z całą rodziną często wybieramy mniejsze miejscowości bez tłumu głośnych turystów. Niedawno odkrytym przeze mnie pomysłem są wczasy z dziećmi Międzywodzie. Jest tu spokojnie poza tym nie trzeba walczyć o miejsce na plaży. Poza tym blisko stąd do popularnych kurortów. Jeśli mamy ochotę to po prostu robimy wypad do Międzyzdrojów, czy Kołobrzegu.

 

Dzieciaki

malbork zamek miniaturaAkurat trafiliśmy na odbywające się kolonie Międzywodzie, więc nasze dzieciaki miały z kim grać w piłkę na plaży. Dodatkowo było wiele imprez towarzyszących. Zatem same plusy. Nasze pociechy poznały koleżanki i kolegów i wybierają się za rok na zielona szkoła Międzywodzie. To pomysł warty rozważenia.

 

Rowerem po wybrzeżu

Zamiast stać w korkach i tracić czas spędzony w samochodzie, warto wybrać rower. Atrakcje Międzywodzie to położenie, które motywuje do wypadów do okolicznych miejscowości. Na całym wybrzeżu funkcjonują wypożyczalnie takiego sprzętu. Podróż można spędzić na świeżym powietrzu podziwiając widoki. Dodatkowo można spalić zjedzone lody i gofry. Nie do przecenienia jest również zacieśnianie więzi rodzinnych, bo podczas takiej wycieczki zawsze zdarzy się coś fajnego.

kolejka miniaturowa

Dla tych co są wytrwali oraz chcą zobaczyć bardzo ciekawe miniatury zabytków, kolejek oraz latarni morskich morza bałtyckiego pewnie zainteresuje ów park: http://baltyckiparkminiatur.pl/nadmorskie-atrakcje/atrakcje-miedzywodzie/

 

 

 

(czytano 60 razy, 1 dziennie czytano)
Facebooktwitterlinkedinmail
Chcesz wiecej?- :  Co warto zobaczyć w Izraelu