po prostu bezpiecznie i ekologicznie
Często czytane:
Obserwuj mnie
Facebooktwitterlinkedinrss

Wakacje w Jarosławcu

Facebooktwitterlinkedinrss

Jarosławiec – niewielka, urokliwa nadmorska miejscowość, której historia sięga połowy XV wieku. Pierwotnie była to osada rybacka, której mieszkańcy trudnili się również zbieraniem bursztynu i jego obróbką. Dzisiaj Jarosławiec jest cichą i spokojną miejscowością wypoczynkowo-rekreacyjną, do której co roku ściągają tłumy turystów z całej Polski i zza granicy.

Domki Savana w JarosławcuPlanując wczasy w Jarosławcu najlepiej jest wybrać domki Jarosławiec. Zapewniają one odrobinę intymności, której brakuje podczas pobytu we wspólnych budynkach wypoczynkowych. Domki są również dobrym miejscem na noclegi nad morzem dla rodzin z dziećmi, gdyż dają one gwarancję spokojnego snu – brak sąsiadów za ścianą sprawia, że nic nie zakłóca odpoczynku. Domki letniskowe są także bardzo komfortowe i przestronne. Jeśli więc zależy Ci na własnym aneksie kuchennym, łazience i dużej ilości miejsca, wybierz domki.

Jarosławiec jest piękną miejscowością, dlatego każdy chce odwiedzić go ponownie, a noclegi w domkach sprawiają także, że pobyt w Jarosławcu jest jeszcze przyjemniejszy.

Świetnie funkcjonujący obiekt turystyczny w Jarosławcu – SAVANA: http://www……….Domki,Jaroslawiec,-,SAVANA.html

(czytano 51 razy, 1 dziennie czytano)
Facebooktwitterlinkedinmail
Chcesz wiecej?- :  Last-minute